• ru |

  • ua |

Мерчандайзинг та комунікація в місцях продажу

+38 044 391 391 0

вул. Сирецька 5, корпус 3

*безкоштовно для номерів Київстар

04073 Київ, Україна

Кошик

Організація простору на полицях

ОФОРМЛЕННЯ ПОЛИЦІ. РІШЕННЯ ДЛЯ МЕРЧАНДАЙЗИНГУ

Опитування показує, що 80% рішень про купівлю приймається безпосередньо в магазині. Правильна організація поличного простору створює кращу викладку товару, що допомагає покупцю легко знайти необхідний продукт та ціну.

  

Для організації простору на Вашій полиці пропонуємо Вам велику кількість рішень, в яких узагальнено багаторічний досвід досліджень та практичних рішень мерчандайзингу.

Наші рішення з мерчандайзингу покращають видимість, підвищують продажі, економлять час персоналу та створюють кращі враження від покупок

 

Наприклад, система OPTIMALТМ+  від HL Display - це класична система мерчандайзингу, що пройшла десятиліття вдосконалень. Вона включає в себе розділювачі змінної та фіксованої довжини, штовхачі, в тому числі з уповільненим рухом, треї для різних потреб, задні опори та інші аксесуари, які дозволять підтримувати полиці в акуратному та охайному стані. Презентація OPTIMALТМ+ за посиланням

 

ШТОВХАЧІ ТА РЕГУЛЬОВАНІ ЗАДНІ ОПОРИ перемістять Ваш товар на край полиці, коли відбудеться продаж. Це гарантує видимість продукту чи покаже, коли товар закінчився. Регульована задня опора дозволяє утримувати упаковки продукції в вертикальному положенні без ковзання товару вперед. Рішення покращить контроль наявності.

 

FACER, в свою чергу, є революційним рішенням для винного відділу.

FACER – це простий підхід для мерчандайзингу у винному відділі. Кожен ряд бутилок підтримується стальною регульованною по ширині рамою. Витрачається менше часу на викладку та понижується ризик розбиття бутилок. Рама FACER  не може бути встановлена неправильно! Незалежно від того, як ви її встановите - вона буде працювати.

 

А ось ROLLER TRACK™ – це унікальна, легка у використанні гравітаційна система для управління простором на полиці  з автоматичною подачею товару на край полиці на роликах (колесиках). Дорожки роликів можуть поставлятися як окремо, так вже зібраними в цілу полицю. ROLLER TRACKTM мінімізує час на мерчандайзинг і зміну планограми, виділяє викладку товару в категорії та стимулює покупців до покупок.

Гравітацінй подачу на край полиці також забезпечують килимки для сковзання GLIDE MATS™. Наші килимки виробляються з матеріалу з низьким коефіцієнтом тертя і можуть бути встановлені на будь-якій металевій полиці, а також в холодильниках.

  

ТРЕЇ ДЛЯ ТОВАРУ компанії HL Display дають можливість додаткової комунікації прямо на полиці. Товари виглядають привабливо, полегшують покупцю вибір. Ви можете надати точну інформацію не закриваючи товар.

Чому варто звернутися саме до нас?

Висока якість продукції — європейське виробництво

Заводи HL Display в Польщі, Швеції і Англії мають сертифікати ISO 9001 і 14001.

Ефективність рішень перевірена в більш, ніж 40 країнах

Ми володіємо як глобальними, так і локальними знаннями ринку і роздрібної торгівлі.

Постійний запас на складі в Києві

Ми підтримуємо достатній запас затребуваних продуктів на складі, щоб задовольнити Ваші потреби в найкоротші терміни.

Більш ніж 60 років досвіду

Компанія HL Display успішно працює з 1954 року, будучи світовим експертом в комунікації з покупцями і просуванні товару в місцях продажу.

Швидка поставка

Ми доставимо Ваше замовлення зручним для Вас способом на протязі 1-2 днів.

Фокус на потребах замовника

Ми пропонуємо тільки те, що дійсно працює, що гарантовано підвищує прибутковість бізнесу наших замовників.

Всі рішення представлені в нашому виставковому залі

Запрошуємо Вас переконатись в функціональності і надійності наших рішень у виставковому залі в Києві за адресою: вул. Сирецька 5, корп. 3.

Постійні покращення та іновації

Інновації, поліпшення і зміни на краще лежать в основі всього, що ми робимо.

Гарантія 12 місяців і більше

Наша основна цінність - якість. Ми впевнені в ній і даємо гарантію на наші вироби на 12 і більше місяців.