• ru |

  • ua |

Мерчандайзинг та комунікація в місцях продажу

+38 044 391 391 0

вул. Сирецька 5, корпус 3

*безкоштовно для номерів Київстар

04073 Київ, Україна

Кошик

 

Запрошення на ЄвроШоп 2023

Перемога у фізичному магазині

Ритейлери та бренди по всьому світу стикаються зі складним завданням: збалансувати інвестиції в надання споживацького досвіду, зручність і сталість, одночасно підвищуючи ефективність магазину та його привабливість для покупців. Кінцева мета полягає в тому, щоб зробити похід за покупками вартим того сьогодні та завтра.

 

Український ритейл зустрічається зі значно важчими випробуваннями і викликами. Але ми зможемо все подолати, бо віримо, що за темними часами прийде світле майбутнє і краще життя. Віримо в нашу перемогу, в ЗСУ, в нас  самих і в Україну.

 

Тож запрошуємо вас відвідати нас на EuroShop 2023 і дізнатися, як наші перевірені рішення допомагають вам вигравати у фізичному магазині.

 

Завдяки перевіреним рішенням HL ми підтримуємо клієнтів у всьому світі у створенні привабливих, прибуткових і екологічно чистих магазинів, якими легко керувати, і в яких приємно робити покупки.

 

До зустрічі на ЄвроШоп

Дюссельдорф, Німеччина

26 лютого - 2 березня

(павільйон 4, стенд А05)

 

 Послухайте наших запрошених спікерів 

 

26 лютого:
Фабіан Айхемейєр, власник магазинів Rewe, розповість про автоматизацію полиць. 

 

27 лютого:
Арно Лека з SES Imagotag поділиться своїм досвідом щодо електронних цінників ESL, сталого розвитку та циклічної пропозиції.

  

28 лютого:
Себастьєн Лефлон, генеральний директор, і Фанні Тойос, відділ зв’язків з партнерами компанії maYam, розкажуть про відстеження та шлях покупця без упаковки.