• ru |

  • ua |

Мерчандайзинг та комунікація в місцях продажу

+38 044 391 391 0

вул. Сирецька 5, корпус 3

*безкоштовно для номерів Київстар

04073 Київ, Україна

Кошик

 

 


 HL Сталий* вибір / HL Sustainable Choice

Дедалі більше роздрібних магазинів та брендів заявляють про свої прагнення скоротити використання пластику та відходів, і ми хочемо підтримати їх у цій подорожі

 

Хочемо познайомити Вас із HL Сталий* вибір або HL Sustainable Choice. Це зростаюча пропозиція Сталих рішень для мерчандайзингу, виготовлених з поновлюваних (біо) або перероблених (вторинних) матеріалів, для підтримки Вашого шляху до більш Сталого магазину.

 

Наше прагнення завжди пропонувати

нашим клієнтам Сталий* вибір 

 

HL Display співпрацює з Королівським технологічним інститутом KTH у Стокгольмі та Інститутом екологічних досліджень Швеції (IVL) з метою розробки виробів з біологічних матеріалів для зменшення використання у наших продуктах пластмас на основі копалин. IVL допоміг краще зрозуміти, як пластиковий продукт впливає на навколишнє середовище протягом усього його життєвого циклу, від видобутку сировини до утилізації. Потім ми працювали з KTH, щоб знайти правильний біопластик, на базі біологічного матеріалу, розкладаємий та з відповідними властивостями матеріалу для виготовлення високоякісного продукту.

Результатом цієї роботи є "HL Сталий Вибір (HL Sustainable Choice)" - все більший асортимент сталих мерчандайзингових рішень з використанням поновлюваних або перероблених матеріалів, які доповнюють наш оригінальний асортимент.

Починаючи з цінникотримачів та шелфтокерів, ми прагнемо запропонувати клієнтам Сталий вибір на третину асортименту до 2019 року.

   

На шляху до більш сталого рішення

Як перероблений, так і біопластик відіграють важливу роль у подорожі до більш сталого магазину. Відновлений або перероблений пластик - це спосіб зменшити вплив на навколишнє середовище вже зараз, внаслідок зменшення використання первинного пластику. З іншого боку, використання біопластмас, вироблених з відновлюваних ресурсів, таких як цукрова тростина та кукурудза, означає уникнути взагалі пластику на основі копалин. Отже, немає простої відповіді на те, яким шляхом правильно іти, але що має значення, так це кінцева мета. З HL Сталий Вибір (HL Sustainable Choice) ми хочемо допомогти Вам перейти до цієї мети - більш сталого магазину.

 


 

*Сталий розвиток - це керований розвиток, гармонійний розвиток, сбалансований розвиток. Ста́лий ро́звиток (англ. Sustainable development) — загальна концепція стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі. Як сформулювала визначення сталого розвитку у своїй доповіді Комісія Брундтланд, це "розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби" (за матеріалами Вікіпедія)